محصول به سبد خرید اضافه شد
0
علم کامل| وارد شوید| ثبت نام کنید

سی و پنج کیلو امیدواری

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 12 تیر 1400
بازدید: 187

ولی خانم ماری می گفت :

عید واقعی روزیه که چیز جدیدی به دنیا اضافه کنی …

کتاب «سی‌وپنج کیلو امید‌واری» اولین رمان آناگاوالدا، روزنامه‌نگار و نویسنده‌ی فرانسوی، تاکنون به بیش از سی زبان ترجمه شده است.

کتاب ۳۵ کیلو امیدواری، نوشته‌ی آنا گاوالدا، نخستین‌بار در سال ۲۰۰۲ به چاپ رسید. گرگوری هیچ‌وقت از مدرسه دلِ خوشی نداشته و حالا که در پایه‌ی ششم قرار دارد، زندگی‌اش بدتر هم شده است. او دوبار مردود و یک‌بار از مدرسه اخراج شده است و پدر و مادرش معتقدند باید به مدرسه‌ی شبانه‌روزی برود.
لحظات خوب و شادی‌بخش در زندگی گرگوری، اوقاتی هستند که او در کارگاه شلوغ پدربزرگش می‌گذراند و از ابزار درون کارگاه برای ساختن اختراعاتش استفاده می‌کند. پدربزرگ تنها پشتیبانِ گرگوری است؛ اما اکنون او نیز از نوه‌اش می‌خواهد که زندگی خود را جدی‌تر بگیرد. گرگوری چاره‌ای ندارد جز اینکه بپذیرد شروعی دوباره در زندگی و مدرسه، آن‌قدرها هم ایده‌ی بدی نیست.

کتاب ۳۵ کیلو امیدواری، داستانی جذاب، بامزه و بسیار ملموس است و بدون تردید با همه‌ی مخاطبان ارتباط برقرار می کند.

گاوالدا که سال‌ها معلم بود، درباره‌ی انگیزه‌ی نوشتن این کتاب می‌گوید:
«این داستان را برای قدردانی از دانش‌آموزانی نوشتم که در مدرسه نمره‌های خوبی نمی‌گرفتند، اما استعدادی شگفت‌انگیز داشتند.»

علم کامل شما رو به شنیدن این کتاب صوتی زیبا دعوت می کنه 🙂

برچسب‌ها:

مدیر سایت

دیدگاه‌ها

علي ناصري در 9 آذر 1399 گفته:

عالی . ممنون .

پاسخ

رفتن به بالای صفحه

علم کامل یک فروشگاه پرفروش ، یکی از بهترین‌ها در این عرصه رقابتی است. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب توانسته است رضایت مشتریان خود را همواره داشته باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به وب سایت علم کامل می باشد.

Copyright © 2021 ElmeKamel