وب سایت علم کامل از زمستان 1399 فعالیت خود را آغاز کرده است . مرکز فعالیت ما استان خراسان رضوی و تهران است .

هدف ما ، نشر دانش در حوزه طراحی و دوخت است . از آنجا که تحریم های خارجی و فیلترینگ داخلی مانع دسترسی هموطنان فرهیخته به برخی منابع آموزشی شده است ، بر آن شدیم که محصولات آموزشی ارزشمند داخلی و بین المللی را جمع آوری کرده و با ارائه آن مجموعه غنی به جامعه پویای هنرجویان و صنعتگران عرصه طراحی و دوخت ، در آبادانی و توسعه ایران اسلامی نقش ایفا کنیم .

مخاطب ما ، صنعتگران ، هنرجویان ، آموزشگاه ها ، مدارس و فروشگاه ها و علاقمندان رشته طراحی و دوخت و همچنین خانم های خانه دار هستند .

محتوای ارائه شده در سایت ، در حال حاضر ، شامل مجلات متنوعی در حوزه خیاطی و بافتنی است که روش های خلاقانه ، عملی و استاندارد ، تولید پوشاک را آموزش می دهد .

این رباعی زیبا ، روش و هدف ما را به خوبی بیان می کند :

نماد اعتماد الکترونیکی پی پینگ در فوتر سایت درج شده است و به شما اطمینان می دهد که خریدی آسان و ایمن را تجربه خواهید کرد.

خرید از سایت ، بدون ثبت نام نیز امکان پذیر است . لکن چنانچه در سایت ثبت نام نمایید ، هر محصولی که خریداری می فرمایید ، در لیست دانلودهای شما ثبت می شود و بعدها برای شما قابل دانلود خواهد بود . از این رو ، توصیه می کنیم که به آسانی در سایت ثبت نام بفرمایید .

چنانچه در مورد محصولات ابهامی وجود داشت و یا در مراحل خرید اشکالی پیش آمد ، لطفا از طریق بخش پشتیبانی ، مساله را با ما در میان بگذارید .


با ما در فضای مجازی همراه شوید:

تلگرام

اینستاگرام

آپارات
https://www.aparat.com/ElmeKamel